| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | PVC & KATKILAR |
| ÇEKİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ana elektrik parçası | Siemens |
|---|---|
| Gerilim | Özelleştirilmiş |
| Plastik işlenmiş | polistiren |
| Uygulama | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | PVC & KATKILAR |
| ÇEKİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |