| ekstruder tipi | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 50 mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ CATERPILLAR ÇEKME MAKİNESİ |
| Ekstrüder türü | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| Profilin boyutu | 100 mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İKİ CATERPILLAR ÇEKME MAKİNESİ |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | PVC & KATKILAR |
| ÇEKİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| EXTRUDER TYPE | 51/105 CONICAL TWIN SCREW EXTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 50 mm |
| MOTOR POWER | 22KW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ CATERPILLAR ÇEKME MAKİNESİ |