| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| Hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor gücü | 22 kW |
| Hammadde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor Gücü | 55KW |
| Çiğ madde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| Hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor Gücü | 55KW |
| Çiğ madde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor Gücü | 55KW |
| Çiğ madde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 50 mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ CATERPILLAR ÇEKME MAKİNESİ |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Başvuru | boru yapımı |
| Plastik İşlem | PVC |
| Garanti | bir yıl |
| boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 22KW-160KW |
| Renk | BEYAZ TURUNCU SİYAH |
| SU BORU ÇAPI | 16-630MM |
| Kontrol | PLC |