| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| Hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | WPC & KATKILAR |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Lens kaplama | 50-200mm |
|---|---|
| Ekstruder | 80/156 |
| Taşıma | ÜÇ tırtıllı çekme makinesi |
| Başvuru | Su tedarik borusu |
| Paketleme Yöntemi | Ahşap kutu ve film paketi |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | WPC & KATKILAR |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 22KW-160KW |
| Renk | BEYAZ TURUNCU SİYAH |
| SU BORU ÇAPI | 16-630MM |
| Kontrol | PLC |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | WPC & KATKILAR |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ana elektrik parçası | Siemens |
|---|---|
| Gerilim | özelleştirilmiş |
| Plastik İşlenmiş | polistiren |
| Başvuru | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| boru çapı | 20-110MM |
|---|---|
| ekstruder | 65/132 |
| çekme | Kemer çekme makinesi |
| Uygulama | ELEKTRİK KANALI |
| Paketleme metodu | AHŞAP KUTU VE FİLM PAKETİ |