| Çıkış | 120Kg/saat |
|---|---|
| Üretim Hızı | MAKS. 6 m/dak |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | tırtıl |
| Kesici | Testere Kesici |
| EKSTRUDER MODELİ | çift vidalı |
|---|---|
| Güç (W) | 55kw |
| Voltaj | 380v,3p,50hz |
| HAMMADDE | PVC |
| ürün tipi | wpc ve plastik profil |
| ekstruder tipi | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 20*20 |
| Motor Gücü | Siemens |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 80/156 konik çift vidalı ekstrüder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 80/156 konik çift vidalı ekstrüder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |