| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 300 mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Profil rengi | Farklı |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |
|---|---|
| Ağırlık | 1500KG-3000KG |
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| HAMMADDE | PVC & KATKILAR |
| KONTAKTÖR | SIMENS |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor Gücü | 55KW |
| Çiğ madde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 240mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | tırtıl |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |