| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |
| Ekstrüder türü | CO-EXTRUSION Tek vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Ekstrüder modeli | 65/28 ve 50/28 |
| Motor gücü | 22 kW ve 11 kW |
| hammadde | bilgisayar malzemesi |
| Taşıma | İki kemerle taşıma |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 55KW |
| Çiğ madde | PVC+ahşap toz |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme Yöntemi | kabartma |
| Ekstrüder türü | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| OEM / DOM | 55KW |
| hammadde | PVC+ahşap toz |
| Çıkış kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme yöntemi | Kabartma |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 75 kw |
| Çiğ madde | PP/PE ve Ahşap Pelletleri ve Katkı Malzemeleri |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme yöntemi | kabartma |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 240mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Profil rengi | seçim |