| ekstruder tipi | 55/28 TEK VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 25 mm |
| Motor Gücü | 37KW |
| Çiğ madde | PVC Granüller |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ KAYIŞLI TAŞIMA |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 55KW |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | ÇİFT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Ana Ekstrüder TİPİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Ana ekstrüder modeli | 65/132 |
| Motorlu Sürücü | 37KW |
| üretim türü | ko-ekstrüzyon |
| Yan ekstruder modeli | 65/28 tek vidalı ekstruder |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 75 kw |
| Hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme metodu | Kızarma |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 37KW |
| Hammadde | pp/pe +ahşap |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme metodu | kabartma |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kW |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | PVC & KATKILAR |
| ÇEKİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | PVC & KATKILAR |
| ÇEKİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | WPC & KATKILAR |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| Hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |