| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/saat |
| Operasyon | Tam otomatik |
| Toplam Güç | 110kW |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Lens kaplama | 16~800mm |
|---|---|
| Kontaktör Markası | Siemens |
| Kapasite | 120~800kg/saat |
| Teslimat süresi | 45 gün |
| Gücü yükleyin | 37~600 kw |
| motor markası | Siemens |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film ambalaj ve tahta sandık |
| Malzeme | AYPE malzeme |
| Ekstrüder Tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Mühendis Hizmeti | Evet |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |