| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| GEMİ HACMİ | 500L/1000L |
|---|---|
| Mikser Tipi | Dikey yatay |
| NOTOR GÜCÜ | 55/72/15KW |
| boşaltma | OTOMATİK PNÖMATİK |
| Sıcaklık | OTOMATİK KONTROL |