| ekstrüder | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Ana Elektrik Parçası | Siemens |
| Otomatik Sınıf | Otomatik |
| Voltaj | özelleştirilmiş |
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| İsim | PVC Profil Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50HZ |
| Otomatik Sınıf | Tam otomatik |
| sertifika | CE ISO9001 |
| Vida tasarımı | konik çift vida |
| Ana Elektrik Parçası | Siemens |
|---|---|
| Voltaj | özelleştirilmiş |
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| Başvuru | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| ekstrüder | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Ana Elektrik Parçası | Siemens |
| Voltaj | özelleştirilmiş |
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| Başvuru | Profil |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | PVC Toz |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | PVC Toz |
| Ürün adı | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Şart | yeni |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | PVC |
| çıktı | 120kg/saat |
|---|---|
| üretim hızı | MAX. MAKS. 6m/min 6m/dak |
| HAMMADDE | PVC & KATKILAR |
| ÇEKİŞLER | tırtıl |
| KESİCİ | TESTERE KESİCİ |
| EKSTRUDER MODELİ | çift vidalı |
|---|---|
| Güç (W) | 55kw |
| Voltaj | 380v,3p,50hz |
| HAMMADDE | PVC |
| ürün tipi | wpc ve plastik profil |
| ekstruder tipi | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 20*20 |
| Motor Gücü | Siemens |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |