| ekstruder tipi | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 20*20 |
| Motor Gücü | Siemens |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| ekstruder tipi | 55/28 TEK VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 50 mm |
| Motor Gücü | 30kw |
| Çiğ madde | PVC tozu ve katkı maddeleri ve masterbatch |
| ÇEKİLİŞLER | İki kemer çekme |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| ekstruder tipi | 80/156 konik çift vidalı ekstrüder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder türü | 55/110 konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1180mm |
| Motor Gücü | 22kw |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Taşıma | İki bağımsız parça |