| İsim | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Başvuru | Boru yapımı |
| Plastik Proses | PE |
| Sıcaklık kontreri | Omron |
| İnvertör | ABB |
| Condition | New |
|---|---|
| Automatic | Full Automatic |
| Plastic Processed | PPR |
| Main Electrical | Siemens and Schneider |
| After sales Service | Engineer Overseas Service |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| üretim hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| üretim hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Otomatik Sınıflandırma | Tam otomatik |
|---|---|
| Başvuru | Boru |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE ISO9001 |
| Renk | Müşterinin ihtiyacına göre |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355kw |
|---|---|
| Lens kaplama | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Başvuru | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| ad | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Uygulama | Boru Yapımı |
| Plastik İşleme | PE |
| Motor | iletkenlik birimi |
| Garanti | 12 ay |
| Voltaj | 380V / 220V |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Çıkış | tek çıkış |
| Boru Aralığı | 800-1200mm PE boru |
| Gerilim | OEM / DOM |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Çıkış | Tek çıkış noktası |
| Boru aralığı | 16-110mm polietilen boru |