| Lens kaplama | 110-400mm |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| EXTRUDER TİPİ | tek vidalı ekstruder |
|---|---|
| güç | 55kw |
| Boru çapı | 20-110mm |
| Boru rengi | Beyaz Gri |
| Operasyon | Oomatik |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | POM, PC, PMMA |
| Vida | 65mm |
| LD | 33:1 |
| Motor | Siemens |