| EXTRUDER TİPİ | tek vidalı ekstruder |
|---|---|
| güç | 55kw |
| Boru çapı | 20-110mm |
| Boru rengi | Beyaz Gri |
| Operasyon | Oomatik |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış Sonrası Hizmet | Mühendis Yurtdışı Hizmeti |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | POM, PC, PMMA |
| Vida | 65mm |
| LD | 33:1 |
| Motor | Siemens |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |