| Üretim adı | plastik boru makinesi |
|---|---|
| Boru çapı | 20mm - 110mm |
| Hat hızı | 30m/dak |
| İnverter | ABB marka |
| Elektriği | Schneider |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| RENK | SİYAH, TURUNCU |
| çıkış | tek çıkış |
| Çıktı | 3-10 kg/saat |
| ters çevir | ABB |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |