| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım | İkiz Vidalı / Tek vidalı |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Motorlu | Siemens |
| Uygulama | PVC Boru |
| Plastik işlenmiş | pe |
|---|---|
| Vida Tasarımı | Tek vida |
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Sertifika | CE,ISO |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz (Özelleştirilmiş) |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | Φ16-Φ630mm |
|---|---|
| Üretim çıktısı | 120-800kg/saat |
| Ana Motor Gücü | 18,5-90 kW |
| Sertifika | CE ve ISO9001:2000 |
| Ambalaj bilgileri | Standart Denize Uygun Ambalaj |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |