| Ekstrüder gücü (kw) | 55kw |
|---|---|
| Boru çapı | 16-110 milyon |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PPRC BORU |
| MARK HATTI | tek vidalı ekstruder |
| Lens kaplama | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 22KW-160KW |
| Gerilim | 3 Faz 380V 50Hz |
| İnvertör | ABB |
| Kontrol | PLC'ler |
| İsim | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Başvuru | boru yapımı |
| Plastik İşlem | PE |
| Motor | Siemens |
| çap aralığı | 16-1000mm |
| Adı | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Uygulama | boru yapımı |
| Plastik Proses | PE |
| Motor | SIEMENS |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP PE PPR |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Tam Otomatik |
| Sertifika | CE ISO9001 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Vida Tasarımı | Tek vida |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-63mm; 3 katman |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PPRC BORU |
| dönüştürücü | ABB Markası |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |