| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Boru hattı | tek veya çoklu katman |
|---|---|
| Boru çapı | 63-630 mm |
| Makine Malzemesi | SS304 |
| Kontrol | PLC Otomatik tek vidalı kauçuk ekstruder |
| devre açıcı | iletkenlik birimi |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Hammadde | PPR |
| Voltaj | 220/380/415/420 / 440V |
| Boyut (L * W * H) | 21.5*1.1M |
| Extruder power (kw) | 75KW |
|---|---|
| Boru çapı | 16-63mm |
| Renk | Özel |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Ekstruder Gücü (kw) | 75 kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-110MM |
| Renk | Özel |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | - Evet. |
| Ekstruder Gücü (kw) | 160KW |
|---|---|
| boru çapı | 180-400MM |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | GAZ BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | - Evet. |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Ekstruder Gücü (kw) | 160kw |
|---|---|
| Boru çapı | 16-1000MM |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Başvuru | GAZ BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | Evet |