| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | PVC Toz |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | PVC Toz |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Plastik İşlenmiş | PE granül |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| boru çapı | 20mm-1600mm |
| Çıkış (kg/saat) | 150kg/h-1500kg/h |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis | Hizmet için hazır mühendisler |
|---|---|
| Vida Numarası | Bir |
| Durum | yeni |
| Otomatik Sınıflandırma | Tam otomatik |
| Başvuru | Oluklu boru |
| Malzeme | PE pelet |
|---|---|
| Ekstrüzyon Vida hızı | 0-89 rpm / dak |
| Kapasite | 50 kg / h |
| Kontrol kutusu | Bağımsız kontrol kutusu |
| Garanti | 1 yıl |