| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Üretim Adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-63mm; 3 katman |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Hammadde | PP PE PPR |
|---|---|
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PPRC BORU |
| Çevirici | ABB Markası |
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
|---|---|
| Kapasite | 150-200kg/saat |
| Sertifika | CE,ISO |
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Saha k |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |