| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| satış sonrası servis | Yurtdışı mühendis hizmeti |
| Uygulama | Boru |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| Ekstrüder gücü (kw) | 90KW |
|---|---|
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |
| RENK | SİYAH, TURUNCU |
| BAŞVURU | PPRC BORU |
| İŞARET HATTI | TEK VİDALI EKSTRUDER |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| RENK | SİYAH, TURUNCU |
| çıkış | tek çıkış |
| Çıktı | 3-10 kg/saat |
| ters çevir | ABB |
| Boru çapı | 16-160mm |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz 3Fase (Özelleştirilmiş), Müşteri Talebi |
| Otomatik Derecelendirme | Tam Otomatik |
| Satış sonrası hizmet | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Sah |
| Garanti | 2 yıl |
| Ambalaj bilgileri | PE film sarma |
|---|---|
| İsim | pvc boru üretim tesisi |
| Vida Tasarımı | Ikiz vida |
| Gerilim | Özelleştirilmiş |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |