| Ekstrüder gücü (kw) | 55kw |
|---|---|
| Boru çapı | 16-160 milyon |
| Uygulama | PPRC BORU |
| azami çıkış | 150kg / H |
| Ekstrüzyon Hızı | 2-15m/dak |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| satış sonrası servis | Yurtdışı mühendis hizmeti |
| Uygulama | Boru |
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| üretim adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| boru boyutu | 20-63mm; 20-63 mm; 3 layer 3 katman |
| Ekstrüder Kapasitesi | 350kgs/h iç ve dış +180kgs/h orta GF için |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı birlikte ekstrüzyon |
| üretim hızı | 12m/dak; 20m/dak; 28m/dak |
| üretim adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| boru boyutu | 20-63mm; 20-63 mm; 3 layer 3 katman |
| Ekstrüder Kapasitesi | 350kgs/h iç ve dış +180kgs/h orta GF için |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı birlikte ekstrüzyon |
| üretim hızı | 12m/dak; 20m/dak; 28m/dak |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşleme | PE |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| satış sonrası servis | Yurtdışı mühendis hizmeti |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |