| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | PVC Toz |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış sonrası servis | Mühendis Yurtdışı hizmeti |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Başvuru | boru yapımı |
| Plastik İşlem | PVC |
| Garanti | bir yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Packaging Details | WOODEN BOX |
|---|---|
| Material | PE |
| Screw Diameter | 65mm |
| LD Ratio | 33:1 |
| Warranty | 1 Year |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |