| Şart | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PPRC BORU |
| Güç (W) | 104-150KW |
| üretim adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-63mm; 3 katman |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Ekstruder Gücü (kw) | 350KW |
|---|---|
| Boru çapı | 630-1200MM |
| Renk | BEYAZ MAVİ VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | BİR-DÖRT SATIR |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| EKSTRÜDER MODELİ | 65/132 |
| Çiğ madde | PVC tozu ve katkı maddeleri |
| Nihai Ürün Başvurusu | Su temin borusu ve drenaj borusu |
| Motor | 45 kw |
| Ekstrüder gücü (kw) | 90kW |
|---|---|
| Boru çapı | 63-250 milyon |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | CAM ELYAF KOMPOZİT BORU |
| Kesici | GİYOTİN KESİCİ |
| Ekstrüder gücü (kw) | 55KW |
|---|---|
| BORU ÇAPI | 16-110MM |
| RENK | SİYAH, TURUNCU |
| BAŞVURU | PP BORU |
| İŞARET HATTI | TEK VİDALI EKSTRUDER |