| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| üretim adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ekstrüder gücü (kw) | 160kW |
|---|---|
| Boru çapı | 110-315MM |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | SICAK SU VE ISITMA BORUSU |
| MARK HATTI | tek vidalı ekstruder |
| Ekstrüder gücü (kw) | 90kW |
|---|---|
| Boru çapı | 50-160mm |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | ÇOK KATMANLI BORU |
| MARK HATTI | HAUL-0FFS & KESİCİ |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355 kw |
|---|---|
| Boru çapı | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Uygulama | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Extruder power (kw) | 355KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 355-800MM |
| COLOUR | WHITE OR CUSTOMIZED |
| APPLICATION | WATER SUPPLY CONDUIT |
| MARK LINE | ONE LINE OR CUSTOMIZED |