| Ekstrüder gücü (kw) | 400KW |
|---|---|
| Boru çapı | 710-1200 milyon |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | Su borusu |
| Vakum Tankı | KALİBRASYON & SOĞUTMA SÜRECİ |
| Hammadde | pe granüller ve geri dönüşüm pe pulları |
|---|---|
| Son ürün | katı duvar pe su gaz borusu |
| kapasite | 500-600kg/saat |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boru Duvarı | Katı Duvar |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65 mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65 mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Çiğ madde | PE granüller ve masterbatch |
|---|---|
| boru çapı | 20mm-110mm |
| Çıkış (kg/saat) | 250kg/saat-300kg/saat |
| Motor | Siemens Beide |
| vida tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
| Ambalaj bilgileri | FİLM VE AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Malzeme | polietilen |
| Vida çapı | 60mm |
| LD Oranı | 38:1 |
| Garanti | 2 yıl |
| tip | Plastik Üretim Hattı, Plastik Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Otomatik kalite | Tam otomatik |
| Uygulama | Boru |
| Plastik İşleme | PP / PE |
| Boru çapı | 50-200mm |