| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 16-1000MM |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | - Evet. |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Ekstrüder gücü (kw) | 280D.C. |
|---|---|
| Boru çapı | 630mm |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | KANALİZASYON SUYU |
| CITTER | GEZEGEN KESİCİ |
| Voltaj | 380V / 220V |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| ağırlık | 8000KG |
| MARK HATTI EKİPMANLARI | tek vidalı ekstruder |
| ad | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Uygulama | Boru Yapımı |
| Plastik İşleme | PE |
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Sertifika | CE,ISO |
| İsim | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Başvuru | boru yapımı |
| Plastik İşlem | PE |
| Motor | Siemens |
| çap aralığı | 16-1000mm |
| ad | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Uygulama | Boru Yapımı |
| Plastik İşleme | PE |
| Motor | iletkenlik birimi |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşleme | PP PE PPR |
|---|---|
| Otomatik kalite | Tam otomatik |
| sertifika | CE ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Uygulama | boru yapımı |
| Hammadde | pvc tozu |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |