| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Drenaj Borusu |
|---|---|
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Sertifika | CE,ISO |
| Voltaj | 380V 50HZ 3 Faz (Özelleştirilmiş), Müşteri talebi |
| Otomatik kalite | Tam otomatik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| renk | Siyah ya da beyaz |
|---|---|
| Boru çapı | 16-630mm |
| Üretim hızı | 1-8m / dak |
| Üretim kapasitesi | 120-800kg / saat |
| Şart | Yeni |
| Ekstrüder gücü (kw) | 37kW |
|---|---|
| Boru çapı | 16-32 mm |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PEX boru |
| MARK HATTI | tek vidalı ekstruder |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Çıkış | tek çıkış |
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| Vida tasarımı | Tek vidalı |
| Ekstrüder gücü (kw) | 55kw |
|---|---|
| Boru çapı | 16-110 milyon |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Uygulama | PPRC BORU |
| MARK HATTI | tek vidalı ekstruder |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65 mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |