| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida Çapı | 65 mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Boru çapı | 16-160mm |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz 3Fase (Özelleştirilmiş), Müşteri Talebi |
| Otomatik Derecelendirme | Tam Otomatik |
| Satış sonrası hizmet | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Sah |
| Garanti | 2 yıl |
| Boru çapı | 16-160mm |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz 3Fase (Özelleştirilmiş), Müşteri Talebi |
| Otomatik Derecelendirme | Tam Otomatik |
| Satış sonrası hizmet | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Sah |
| Garanti | 2 yıl |
| Ekstruder Gücü (kw) | 355kw |
|---|---|
| Lens kaplama | 355-800MM |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş |
| Başvuru | SU BESLEME BORUSU |
| İŞARETLEYİCİ ÇİZGİ | TEK SATIR VEYA ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida Çapı | 65 mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Adı | PE Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Uygulama | boru yapımı |
| Plastik Proses | PE |
| Motor | SIEMENS |
| Garanti | 12 ay |
| Gerilim | Pe pp plastik boru üretim hattı için 220v/380v/440v/isteğe bağlı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Renk | Siyah, Turuncu |
| Çıkış | Tek çıkış noktası |
| İsim | PE PP plastik boru üretim hattı |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KUTU |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida Çapı | 65 mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 Yıl |