| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |
| Boru çapı | 16-160mm |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz 3Fase (Özelleştirilmiş), Müşteri Talebi |
| Otomatik Derecelendirme | Tam Otomatik |
| Satış sonrası hizmet | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Sah |
| Garanti | 2 yıl |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| üretim adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| Boru boyutu | 20-110mm; 3 kat |
| Ekstruder Kapasitesi | İç ve dış +180kgs/s orta GF için 350kgs/s |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı ko-ekstrüzyon |
| Üretim Hızı | 12m/dk; 20m/dk; 28 m/dak |
| Boru çapı | 16-160mm |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz 3Fase (Özelleştirilmiş), Müşteri Talebi |
| Otomatik Derecelendirme | Tam Otomatik |
| Satış sonrası hizmet | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Sah |
| Garanti | 2 yıl |
| boru çapı | 16-63mm |
|---|---|
| Uygulama | Su borusu |
| EKSTRÜDER MODELİ | SJSZ51/105 |
| Motor gücü | 22kw |
| Kapasite | 150kg/saat |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Vida Tasarımı | Tek vidalı |
| RENK | SİYAH, TURUNCU |
| BAŞVURU | PPRC BORU |
| Başvuru | Boru, soğuk ve sıcak su temini |
| üretim adı | PPR Cam Elyaf PPR Boru Üretim Makinası |
|---|---|
| boru boyutu | 20-63mm; 20-63 mm; 3 layer 3 katman |
| Ekstrüder Kapasitesi | 350kgs/h iç ve dış +180kgs/h orta GF için |
| Kalıp Kafası | İki ekstrüder ile 3 katmanlı birlikte ekstrüzyon |
| üretim hızı | 12m/dak; 20m/dak; 28m/dak |
| Ambalaj bilgileri | Tahta kutu |
|---|---|
| Malzeme | PE |
| Vida çapı | 65mm |
| LD Oranı | 33:1 |
| Garanti | 1 yıl |