| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| Vida Tasarımı | Çift vida |
| Gerilim | 380V, 50Hz, 3 Faz |
| Tip | PVC köpük tahta yapma makinesi |
| İsim | PVC Profil Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50HZ |
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| sertifika | CE ISO9001 |
| Vida Tasarımı | Ikiz vida |
| İsim | PVC Profil Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50HZ |
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| sertifika | CE ISO9001 |
| Plastik işlenmiş | PVC PP PE |
| renk | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Model numarası | SJZ |
| Motor | iletkenlik birimi |
| Hammadde | WPC PVC |
| Vida tasarımı | Çift vidalı |
| inverter markası | ABB veya Danfoss |
|---|---|
| Çiğ madde | PVC |
| Ürün Türü | wpc ve plastik profil |
| Elektrikli | Siemens, Omron, Schneider. |
| Vida Tasarımı | konik ikiz vida |