| inverter markası | ABB veya Danfoss |
|---|---|
| Çiğ madde | PVC |
| Ürün Türü | wpc ve plastik profil |
| Elektrikli | Siemens, Omron, Schneider. |
| Vida Tasarımı | konik ikiz vida |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |
| Ürün Genişliği | 1220 mmm |
| güç(w) | 75kW |
| EKSTRUDER MODELİ | Çift vidalı |
|---|---|
| Güç (W) | 70kw |
| Profil genişliği | 50-500mm |
| HAMMADDE | PVC & KATKILAR |
| ürün tipi | wpc ve plastik profil |
| Vida tasarım | Çift vidalı |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Motorlu | Siemens |
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Plastik süreç | PE |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 180MM |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | PVC |
| Kontrol | PLC'li dokunmatik ekran |
| Ana elektrik parçası | Siemens |
|---|---|
| Gerilim | Özelleştirilmiş |
| Plastik İşlenmiş | polistiren |
| Başvuru | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| GEMİ HACMİ | 500L/1000L |
|---|---|
| Mikser Tipi | Dikey yatay |
| NOTOR GÜCÜ | 55/72/15KW |
| boşaltma | OTOMATİK PNÖMATİK |
| Sıcaklık | OTOMATİK KONTROL |
| isim | PET Geri Dönüşüm Hattı |
|---|---|
| Otomatik Sınıf | tamamen otomatik |
| Voltaj | senin ihtiyacına göre |
| Ağırlık | 8 ton |
| Malzeme | PVC, PE, PP, PET, PS vb. |