| Şart | Yeni |
|---|---|
| Model numarası | SJSZ80 / 156 |
| Boyut (L * W * H) | 12m*1.5m*2.4m |
| Hammadde | WPC |
| Vida tasarımı | Çift vidalı |
| Ana Elektrik Bölümü | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| Plastik İşleme | PVC |
| Uygulama | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| Kesici | Testere Kesici |
|---|---|
| Profilin boyutu | 300 mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC |
| Taşıma | tırtıllar |
| Kesici | Testere Kesici |
|---|---|
| Profilin boyutu | 300 mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC |
| Taşıma | tırtıllar |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 800mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | -10~+60°C |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 180MM |
| Motor gücü | 22KW |
| hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Kesici | Testere Kesici |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş | PVC |
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |
| Ürün Genişliği | 1220 mmm |
| güç(w) | 75kW |
| Çevirici | ABB |
|---|---|
| Güç (W) | 90kW |
| Hammadde | PVC Tozu |
| ürün tipi | wpc ve plastik profil |
| ağırlık | 15T |