| Boru çapı | 50-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 90 kw |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Ambalaj bilgileri | film |
|---|---|
| Vida konsepti | konik çift vida |
| Vida çapı | 51/105 |
| Max hız | 40 |
| merkez yüksekliği | 1050 |
| Boru çapı | 16-160mm |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz 3Fase (Özelleştirilmiş), Müşteri Talebi |
| Otomatik Derecelendirme | Tam Otomatik |
| Satış sonrası hizmet | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği, Sah |
| Garanti | 2 yıl |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 55KW |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | ÇİFT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-315 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |