| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 20-400 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| PIPE DIAMETER | 110-400mm |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 75KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| HAMMADDE | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| boru çapı | 16-32mm |
|---|---|
| Uygulama | ELEKTRİK KABLO BORUSU veya SU BORUSU |
| EKSTRÜDER MODELİ | SJSZ80/156 veya SJSZ63/132 |
| Motor Gücü | 55KW veya 37KW |
| Kapasite | 250kg/saat veya 350kg/saat |
| Boru çapı | 75-315 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-315 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | Tek Boru |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |