| isim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Uygulama | boru yapımı |
| Hammadde | PVC Toz |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Uygulama | boru yapımı |
| Hammadde | pvc tozu |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Hammadde | pvc tozu |
| Uygulama | boru yapımı |
| Gerilim | 380V veya müşteri bireysel |
| isim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Film sarma |
| Hammadde | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| nakliye limanı | Şanghay |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Uygulama | boru yapımı |
| Hammadde | pvc tozu |
| İsim | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | film sarma |
| Plastik | PVC |
| Başvuru | boru yapımı |
| Hammadde | pvc tozu |
| ekstruder tipi | konik ikiz vida |
|---|---|
| Vida Malzemesi | 38CrMoALA |
| Vakum Kalibrasyonu | İki tank ayrı |
| Kesme Yöntemi | PLANET KESİCİ |
| Çıktı | 400kg/saat-450kg/saat |
| boru çapı | 32-160 mm |
|---|---|
| ekstruder | 65/132 |
| çekme | İKİ tırtıllı çekme makinesi |
| Uygulama | Su besleme borusu |
| Paketleme metodu | AHŞAP KUTU VE FİLM PAKETİ |
| boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 22KW-160KW |
| Kesici | PLANET KESİCİ |
| SU BORU ÇAPI | 20-630MM |
| Başvuru | Su borusu |
| İstifleme Yöntemi | Otomatik İstifleyici |
|---|---|
| ekstruder tipi | Tek Vida |
| Vida Malzemesi | 38CrMoALA |
| Vakum Kalibrasyonu | Evet |
| Kesme Yöntemi | PLANET KESİCİ |