| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | DOUBLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 22KW-160KW |
| Gerilim | 3 Faz 380V 50Hz |
| İnvertör | Abb |
| Kontrol | Plc |
| BORU ÇAPI | 16-63MM |
|---|---|
| BAŞVURU | SU VEYA ELEKTRİK TEL KORUMA BORUSU |
| EKSTRUDER MODELİ | SJSZ51/105 |
| MOTOR GÜCÜ | 22KW |
| KAPASİTE | 150KG/HR |
| boru çapı | 315-630 |
|---|---|
| Model numarası | SJGF-630 |
| Renk | BEYAZ TURUNCU SİYAH |
| SU BORU ÇAPI | 16-630MM |
| Kontrol | PLC |
| ekstruder tipi | Tek Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| EKSTRÜDER MODELİ | 50/28 |
| Çiğ madde | PVC tozu ve katkı maddeleri |
| Nihai Ürün Başvurusu | Su temin borusu ve drenaj borusu |
| Motor | 22 kW |
| BORU ÇAPI | 16-630 |
|---|---|
| EXTRUDER'IN GÜCÜ | 22KW-160KW |
| RENK | özelleştirilmiş |
| SU BORU ÇAPI | 20-630MM |
| KONTROL KONSEPTİ | PLC |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| EKSTRÜDER MODELİ | 60/125 |
| Çiğ madde | CPVC tozu ve katkı maddeleri |
| Nihai Ürün Başvurusu | Kimya endüstrisi kanalları |
| Motor | 45 kw |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| BORU ÇAPI | 16-63MM |
|---|---|
| BAŞVURU | SU BORUSU |
| EKSTRUDER MODELİ | SJSZ65/132 |
| MOTOR GÜCÜ | 37KW |
| KAPASİTE | 250 KG/SA |