| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Plastik işleme | PVC |
|---|---|
| Kullanım | Su borusu |
| Modeli | SJSZ |
| Koşul | Yeni |
| Vida tasarım | Çift vidalı |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Vida Tasarımı | Bekar |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Tam otomatik |
| Başvuru | Boru |
| Plastik işlenmiş | PP / PE / PVC |
| Boru çapı | 16-630MM |
| çıktılar | 10 ila 30 kg/saat |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | Vida çapları 45 ve 51 mm |
| Modeli | SJSZ |
| Durum | yeni |
| Vida Tasarımı | Ikiz vida |
| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Toz |
| Motor gücü | 37kw |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |