| EKSTRÜDER MODELİ | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| Hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Vida tasarım | Tek |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Uygulama | Boru |
| Koşul | Yeni |
| Plastik işleme | PE |
| Extruder | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Ana Elektrik Bölümü | iletkenlik birimi |
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| Plastik İşleme | PVC |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| GEMİ HACMİ | 500L/1000L |
|---|---|
| SOĞUTUCU MİKSER TİPİ | YATAY |
| NOTOR GÜCÜ | 55/75KW /30KW |
| BOŞALTMA | PNÖMATİK |
| HAVA SICAKLIĞI | OTOMATİK |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Vida Tasarımı | çift vida |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Tam otomatik |
| Başvuru | Pano |
| Plastik işlenmiş | PVC |
| Güç | 240kW |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |