| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Hız kontrolü | dönüştürücü |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| Motor Gücü | 55 kw+ 11 kw |
| makine yüksekliği | 3,5 Metre |
| Karıştırma ünitesi | kap başına 15 dakika |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım | Çift vidalı |
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Motorlu | Siemens |
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Boru çapı | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Ana Elektrik Bölümü | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Voltaj | Özelleştirilmiş |
| Plastik İşleme | PVC |
| Uygulama | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| Vida tasarım | Çift vidalı |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Tam otomatik |
| Motorlu | Siemens |
| Gerilim | 380V 50HZ |
| Plastik süreç | PE |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 55KW |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | ÇİFT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| GEMİ HACMİ | 300L / 600L |
|---|---|
| MİKSER TİPİ | Dikey |
| NOTOR GÜCÜ | 45/55/11KW |
| BOŞALTMA | Pnömatik |
| Hava sıcaklığı | OTOMATİK KONTROL |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Model numarası | SJSZ |
| Üretim hattı hızı | 1-5m / dak |
| Hammadde | WPC |
| Vida tasarımı | Çift vidalı |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |