| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 55KW |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | ÇİFT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 55KW |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | ÇİFT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 22KW-160KW |
| Renk | BEYAZ TURUNCU SİYAH |
| SU BORU ÇAPI | 16-630MM |
| Kontrol | PLC |
| boru çapı | 16-63 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Vakum pompası | 4KW |
| Su Pompası | 4KW |
| Elektrikli parçalar | SIEMENS |
| boru çapı | 75-315 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 75 kw |
| Renk | 9002 BEYAZ |
| Motor | Siemens Beide |
| Gerilim | 380V 50HZ veya özelleştirilmiş |
| Boru çapı | 16-32 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 45 kw |
| Renk | Özel |
| BORU NUMARALARI | DÖRT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| EKSTRÜDERİN GÜCÜ | 55KW |
| Renk | özel |
| BORU NUMARALARI | ÇİFT BORU |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| Boru çapı | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| boru çapı | 20-25mm |
|---|---|
| ekstruder | 65/132 |
| çekme | İKİ TATLI ÇEKME |
| Başvuru | ELEKTRİK KANALI |
| Paketleme metodu | AHŞAP KUTU VE FİLM PAKETİ |