| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Otomatik kalite | Tam otomatik |
|---|---|
| Plastik İşleme | PVC, PE, PP |
| Model numarası | SJSZ |
| İçin kullanım | PVC borular, profiller, levhalar vb. |
| Vida tasarımı | Ikiz vida |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| Boru çapı | 16-1000MM |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |