| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Toz |
| Motor gücü | 37kw |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Toz |
| Motor gücü | 37kw |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37KW |
| Ambalaj bilgileri | Standart paket |
| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Toz |
| Motor gücü | 37kw |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Model numarası | SJSZ |
| Üretim hattı hızı | 1-5m / dak |
| Hammadde | WPC |
| Vida tasarımı | Çift vidalı |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Boru çapı | 16-630 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift boru |
| Hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Otomatik kalite | Tam otomatik |
|---|---|
| Plastik İşleme | PVC, PE, PP |
| Model numarası | SJSZ |
| İçin kullanım | PVC borular, profiller, levhalar vb. |
| Vida tasarımı | Ikiz vida |