| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| Hammadde | PP peletleri |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |
| Motor | SIEMENS ÇİN MALI |
|---|---|
| çekme | İki Bantlı Çekme |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| Ekstrüzyon Hızı | 0,8-1 m/dak |
| Kapasite | 300kg/saat |