| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 75 kw |
| Çiğ madde | PP/PE ve Ahşap Pelletleri ve Katkı Malzemeleri |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme yöntemi | kabartma |
| EKSTRUDER MODELİ | KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1240MM |
| Motor gücü | 55kw |
| Hammadde | WPC & KATKILAR |
| Kesici | TESTERE KESİCİ |
| ekstruder tipi | 51/105 KONİK ÇİFT VİDA EKSTRUDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 20*20 |
| Motor Gücü | Siemens |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 800 mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | -10~+60°C |
| Profil rengi | laminasyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Model numarası | SJZ |
| Motor | Siemens |
| hammadde | WPC PVC |
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |
| ekstruder tipi | 55/110 KONİK ÇİFT VİDALI EKSTRÜDER |
|---|---|
| PROFİL BOYUTU | 1180mm |
| Motor Gücü | 22 kW |
| Çiğ madde | PVC TOZ & KATKI MADDELERİ |
| ÇEKİLİŞLER | İKİ BAĞIMSIZ PARÇA |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | PVC & KATKI MADDELERİ |
| Taşıma | İki bağımsız parça |
| Ana elektrik parçası | Siemens |
|---|---|
| Gerilim | Özelleştirilmiş |
| Plastik işlenmiş | polistiren |
| Uygulama | Profil |
| Sertifika | CE ISO |
| Ekstrüder modeli | Tek vida ekstrüde |
|---|---|
| Profilin boyutu | Maks. 2140mm |
| Tek vida ekstrüder | SJ 120/35 |
| hammadde | PP peletleri |
| Kesici | Testere Kesici |
| EKSTRUDER MODELİ | çift vidalı |
|---|---|
| Güç (W) | 55kw |
| Voltaj | 380v,3p,50hz |
| HAMMADDE | PVC |
| ürün tipi | wpc ve plastik profil |