| Nihai ürün | PVC imalatları |
|---|---|
| Kullanım | Su borusu |
| Modeli | SJZ-65/132 konik çift vidalı ekstruder |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Ikiz vida |
| Ekstrüder modeli | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Profilin boyutu | 1240mm |
| Motor gücü | 55KW |
| hammadde | WPC & KATKI MADDELERİ |
| Kesici | Testere Kesici |
| Lens kaplama | 75-250 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 55KW |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Boru Umbers | Çift Boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| Lens kaplama | 16~800mm |
|---|---|
| Kontaktör Markası | Siemens |
| Kapasite | 120~800kg/saat |
| Teslimat süresi | 45 gün |
| Gücü yükleyin | 37~600 kw |
| Kontrol | Otomatik |
|---|---|
| Mikser | Dikey/yatay kombinasyon |
| Notor gücü | 83/110/22kW |
| Besleme | Otomatik pnömatik |
| Model numarası | SRL-Z |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |
| Ambalaj bilgileri | standart paket |
|---|---|
| Teslim süresi | 45 Woking Günü |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | Ayda 15 Takım |
| Menşe yeri | Zhangjiagang |