| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| GEMİ HACMİ | 1000L |
|---|---|
| SOĞUTUCU MİKSER TİPİ | YATAY |
| NOTOR GÜCÜ | 11KW |
| BOŞALTMA | PNÖMATİK |
| SICAKLIK | OTOMATİK KONTROL |
| ekstruder tipi | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Motorlu Sürücü | 75 kw |
| Çiğ madde | PP/PE ve Ahşap Pelletleri ve Katkı Malzemeleri |
| Çıkış Kapasitesi | 400kg/saat |
| İşleme Yöntemi | kabartma |
| Kesici | Testere Kesici |
|---|---|
| Profilin boyutu | 300 mm |
| Motor gücü | 37 kW |
| hammadde | WPC |
| Taşıma | tırtıllar |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Plastik İşlenmiş | PPR |
| Ana elektrik | Siemens ve Schneider |
| Satış Sonrası Hizmet | Mühendis Yurtdışı Hizmeti |
| Lens kaplama | 90-315 |
|---|---|
| Ekstrüder'in gücü | 75kW |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Boru numaraları | Tek boru |
| hammadde | PVC Tozu ve Katkı Maddeleri |
| GEMİ HACMİ | 1000L |
|---|---|
| KARIŞTIRMA TİPİ | U TİPİ |
| NOTOR GÜCÜ | 15kw |
| BOŞALTMA | OTOMATİK PNÖMATİK |
| Hava sıcaklığı | OTOMATİK |