| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kapasite | 500-1000KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | STANDART PAKET |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| Nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| GEMİ HACMİ | 1000L |
|---|---|
| SOĞUTUCU MİKSER TİPİ | YATAY |
| NOTOR GÜCÜ | 11KW |
| BOŞALTMA | PNÖMATİK |
| SICAKLIK | OTOMATİK KONTROL |
| Nihai ürün | PVC imalatları |
|---|---|
| Kullanım | Su borusu |
| Modeli | SJZ-65/132 konik çift vidalı ekstruder |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Ikiz vida |
| güç(w) | 55-280KW |
|---|---|
| Motor | SIMENS |
| Modeli | Tek vida ekstrüder |
| Durum | Yeni |
| Vida Tasarımı | Bekar |
| Hammadde | PP/PE Eritme topakları |
|---|---|
| Kapasite | 500kg/s |
| Ameliyat | Tam otomatik |
| Toplam güç | 110kw |
| EZME YOLU | SHREDDER TEK MİLLİ |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Kapasite | 400kg/saat |
| Plastik İşlenmiş | TPU, EVA, TPEE, PP, PE, PVC, ABS |
| Vida Tasarımı | Çift vidalı |