| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Kapasite | 100-500KG/SAAT |
|---|---|
| ATIK PLASTİK | ATIK BORU VEYA PROFİL |
| nihai ürünler | Küçük parçacıklar |
| Motor Gücü | 37 kW |
| Ambalaj bilgileri | Standart Paket |
| Son ürün | PVC imalatları |
|---|---|
| Ana Elektrik Bölümü | Siemens Schneider |
| Model numarası | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Şart | Yeni |
| Vida tasarımı | Ikiz vida |